Neden Chicker's ?

SÜREKLİ DESTEK

Chicker’s projesi kapsamında restoran yerinin seçilmesi, tadilat projelerinin oluşturulması, personel alımı, personel eğitimi, reklam ve promosyon planlamaları ve eğitim konusunda bayilerine sürekli destek sağlamaktadır. Aktarılan bu bilgi birikimi ile bayilerin başarı şansı yükseltilmektedir.

DÜŞÜK YATIRIM MALİYETİ

Fried Chicken başta ABD ve Çin olmak üzere bir çok ülkede yaygın tüketilen bir ürün olmasına karşın, başta çok şubeli markaların tekelinde kalması ve yüksek yatırım maliyetleri nedeniyle yeteri kadar yaygınlaşmamıştir. Chicker’s ürettiği uygun maliyetli ekipmanlar ve paneleme ürünleri sayesinde yatırım miktarını büyük ölçüde aşağıya çekmiş, küçük yatırımcılara da yeni ve karlı bir iş alanı yaratmıştır.

LEZZET

Firmamız bünyesinde ürettiğimiz özel unlar, soslar ve marinasyon malzemeleri ürünlerimize kendine özgü müthiş lezzetler katmaktadır. Un ve sos üretiminin firmamız bünyesinde olması sebebi ile de bu lezzetler sadece Chicker’s restoranlarında kullanılabilmektedir.

GENİŞ BAYİ AĞI

Yurt içi ve yurt dışında 20’yi aşkın bayi sayımızla birçok müşteriye ulaşabilmekteyiz. Marka bilinirliği yeni açılacak restoranlarımız için de büyük bir avantaj olacaktır.

İŞLETME KOLAYLIĞI

Tedarikin merkezi olması ve personel eğitimlerinin en ince detayına kadar firmamız tarafından verilmesi restoranın işletilmesini müthiş ölçüde kolaylaştırmaktadır. Özellikle mutfak ekibinde profesyonel bir aşçıya/ustaya ihtiyaç olmaması hem operasyonu kolaylaştırmakta hem de operasyonun maliyetini düşürmektedir.

AR-GE

Günümüz piyasasında restoranların başarısı aynı zamanda dinamik olabilmeleriyle alakalıdır. Uskuna sürekli olarak geliştirdiği yeni ürünleri restoranlarına kazandırarak menülerini güncel tutmakta ve restoranlarının rekabet gücünü arttırmaktadır. Uskuna bütün bu avantajları sizlere herhangi bir isim hakkı bedeli veya ciro payı almadan sunmaktadır.